Aktualizace – Google kontakty

Integrována přímá synchronizace klientů s Google kontakty.

V pravém menu klikněte na „Vybrat databázi“ a u databázi, které chcete synchronizovat s Google kontakty pomocí editace zaškrtněte „Synchronizovat s Google kontakty

Dále v nastavení v záložce „Google“ je třeba aktivovat možnost synchronizace kontaktů. Po této aktivaci je vhodné v pravém menu v záložce „Synchronizace s Googlem“ kliknout na „Resynchronizovat kontakty“ čímž se provede prvotní synchronizace všech kontaktů z vybraných databází. Tato synchronizace může trvat delší dobu v závislosti na počtu klientů.

Následně při editaci jednotlivých klientů ve vybraných databázích se bude provádět okamžitá synchronizace.

V telefonu tak získáte kompletní seznam klientů a v případě potřeby si lze hned na mapě zobrazit kde daný klient bydlí. Za předpokladu, že u něj máte vyplněnou adresu.

Pokud jste použivali pro přenos kontaktů do Googlu Outlook je vhodné nejdříve z telefonu smazat kontakty naimportované přes outlook a pak teprve provést resynchronizaci přímo do Googlu.

Kontakty se importují do skupiny eKlient.

Podněty k tomuto tématu prosím na mail podpory.

Snažil jsem se otestovat co nejvíce, ale i tak nelze nasimulovat všechny možné stavy… V případě nějakých problémů se prosím obracejte na email podpory. Děkuji

Komentáře nejsou k dispozici.